O nas

E-doggy to producent artykułów dla zwierząt, wywodzący się z Polski, ale działający na rynku międzynarodowym. Nasza firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej klasy legowisk i transporterów dla psów. Swoją ofertę kierujemy do właścicieli zwierząt, którym komfort i zdrowie ich pupili nie są obojętne.

Naszą misją jest stanie się światowym liderem rynku artykułów dla czworonogów. Tę pozycje budujemy, poprzez dostarczanie naszym klientom wysokich jakościowo produktów zapewniających komfort wypoczynku zwierzętom, o niestandardowych właściwościach i estetycznym designie.

Aby trafić w gusta najbardziej wymagających konsumentów, z myślą o starszych lub kontuzjowanych zwierzętach, mających problem z różnego rodzaju schorzeniami kręgosłupa i stawów, nasz asortyment wzbogaciliśmy o specjalistyczne legowiska ortopedyczne. Posłania lecznicze, dostępne w naszym sklepie, wypełnione są specjalistyczną pianą poliuretanową VISCO, która ma duże zdolności amortyzacyjne, przez co zapewnia idealne podparcie i ułożenie ciała zwierzęcia.

Nasza działalność nie ogranicza się jednak tylko do produkcji legowisk, ale wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, stworzyliśmy szeroką gamę transporterów dla psów, które zapewniają bezpieczeństwo czworonogów w podróży.

Wszystkie nasze produkty wykonywane są ręcznie, z należytą starannością, a przy produkcji legowisk stosujemy wodoodporną i łatwą w utrzymaniu czystości skórę ekologiczną.

Prócz działalności związanej z produkcją i sprzedażą wysokiej klasy legowisk i transporterów, angażujemy się także w działalność charytatywną. Naszym priorytetem jest to, aby odmienić los zwierząt przebywających w schroniskach i podnieść ich komfort życia.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy wybór najlepszego transportera, łóżka, materaca czy legowiska dla psa.

Zapraszamy do kontaktu na adres email: sklep@e-doggy.com

z poważaniem, Zespół E-doggy!