Napisz do nas :)

Promocje

Aktualnie brak promocji.

visco schronisko blog

 

Kliencie E-Doggy,

Wraz z każdym zakupem artykułów z naszego sklepu wspierasz schroniska i robisz coś dobrego dla psów, których los nie oszczędził.

Zwierzęta nie są nam obojętne, dlatego prócz działalności biznesowej związanej ze sprzedażą akcesoriów dla psów, co miesiąc organizujemy akcje charytatywne. Nasza działalność dobroczynna skierowana jest głównie do placówek, których podopiecznymi są psy.

Nasza firma angażuje społeczność obserwującą nas w mediach społecznościowych. Co miesiąc każda osoba może za pośrednictwem portalu Facebook dać swoją propozycję schroniska, do którego powinniśmy wysłać nasze wysokiej jakości legowiska. Miejsce, które zbierze najwięcej głosów użytkowników portalu, wygrywa,
i tym samym zostaje obdarowane artykułami naszej firmy, które w całości są finansowane przez nas.

Każdy może mieć wpływ na to, która placówka wygra legowiska. Zachęcamy do uważnego obserwowania profilu naszej firmy na Facebooku, gdzie co miesiąc organizujemy nowe głosowanie.

Dotychczas wsparliśmy, poprzez wysłanie naszych legowisk, takie placówki jak:

  

Nasze pierwsze głosowanie na najbardziej potrzebujące schronisko miało miejsce w ubiegłym roku. Ilość osób chcących nieść pomoc przerosła nasze wszelkie oczekiwania, dlatego postanowiliśmy kontynuować akcję.

 

Zespół E-Doggy

Wspólnie z Fundacją Pomaganie Jest Trendy i jej przedstawicielami, tj. Olgą Bołądź i Michałem Pirógiem, przekazaliśmy na rzecz Chaty Zwierzaka naszej wysokiej klasy maty dla psów.


maty dla psów dla chaty zwierzaka od e-doggy


cms