Transportery

Uwielbiasz podróże z psem? Zadbaj o to, by były one komfortowe i bezpieczne. W asortymencie posiadamy szerokie spectrum rozwiązań, umożliwiających przewożenie psów w samochodzie.

Transportery wykonujemy w kilku standardowych rozmiarach, ale także dostosowujemy je do wymiarów konkretnych modeli samochodów i wielkości psów.

W sklepie mamy dostępne transportery na tylne siedzenie, na przednie siedzenie, a także takie, które należy umieszczać w bagażniku.

Wszystkie transportery posiadają matę ochronną, ułatwiającą psu dostanie się i opuszczenie samochodu bez pozostawienia na jego karoserii, czy tapicerce zadrapań i plam. Dla większego bezpieczeństwa każdy transporter ma możliwość instalacji pasów, a ze względów higienicznych wykonywane są one z wytrzymałej skóry ekologicznej, do której nie przywiera brud.

Nasze transportery występują w kilkunastu opcjach kolorystycznych, co pozwala na dopasowanie barwy do koloru karoserii czy tapicerki auta. Transportery dla zwierząt, pozwalają im na długie podróże, bez odczuwania dyskomfortu. Przypominamy, że artykuł 60 pkt. 1 kodeksu drogowego zabrania kierowcom używania pojazdów w sposób zagrażający bezpieczeństwu osoby znajdującej się w pojeździe lub poza nim. Można zatem uznać, że podstawą do wystawienia mandatu w wysokości nawet 200 złotych może być zwierzę, które jest przewożone w nieodpowiedni sposób. Przed otrzymaniem mandatu uchroni cię przewożenie psa w transporterze E-doggy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3