Jeśli masz pytania, zadzwoń! +48 882 111 795 lub napisz wiadomość sklep@e-doggy.com
PLN | USD | EUR | GBP
polski / Polska
english / USA

 

Transportery

Uwielbiasz podróże z psem? Zadbaj o to, by były one komfortowe i bezpieczne. W asortymencie posiadamy szerokie spectrum rozwiązań, umożliwiających przewożenie psów w samochodzie.

Transportery wykonujemy w kilku standardowych rozmiarach, ale także dostosowujemy je do wymiarów konkretnych modeli samochodów i wielkości psów.

W sklepie mamy dostępne transportery na tylne siedzenie, na przednie siedzenie, a także takie, które należy umiejscawiać w bagażniku.

Wszystkie transportery posiadają matę ochronną, ułatwiającą psu dostanie się i opuszczenie samochodu bez pozostawienia na jego karoserii, czy tapicerce zadrapań i plam.

Dla większego bezpieczeństwa każdy transporter ma możliwość instalacji pasów, a ze względów higienicznych wykonywane są one z wytrzymałej skóry ekologicznej, do której nie przywiera brud.

Nasze transportery występują w kilkunastu opcjach kolorystycznych, co pozwala na dopasowanie barwy do koloru karoserii czy tapicerki auta.

Transportery ortopedyczne dla zwierząt, pozwalają im na długie podróże, bez odczuwania dyskomfortu.

Przypominamy, że artykuł 60 pkt. 1 kodeksu drogowego zabrania kierowcom używania pojazdów w sposób zagrażający bezpieczeństwu osoby znajdującej się w pojeździe lub poza nim. Można zatem uznać, że podstawą do wystawienia mandatu w wysokości nawet 200 złotych może być zwierzę, które jest przewożone w nieodpowiedni sposób.

Przed otrzymaniem mandatu uchroni cię przewożenie psa w transporterze E-doggy.