Transporter – Rücksitz

Verfügbarkeit: verfügbar
Versendungszeit: 5 Arbeitstage
Preis: 91,65 € 91.65
quantity szt.
zur Wunschliste hinzufügen
* - Field mandatory
Bewertung: 0
Anbieter: E-doggy
Produkt-Code/SKU: 28

Beschreibung

Transporter samochodowy dla psów E-doggy został wykonany z najwyższej jakości skóry ekologicznej. Materiał ten charakteryzuje się wysoką odpornością na zabrudzenia i zapewnia długi okres użytkowania.

Zewnętrzne bandy transportera są odpowiednio usztywnione i solidnie wykonane, dlatego wraz z upływem czasu nie tracą swojego pierwotnego kształtu. Dodatkowo każdy kojec zaopatrzony został w matę ochronną, która ułatwia psu dostanie się i opuszczenie samochodu bez pozostawienia na jego karoserii, czy tapicerce zadrapań i plam. Przy produkcji zadbano także o aspekt bezpieczeństwa, dlatego każdy transporter ma możliwość instalacji pasów.

W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania dostosowane do psów starszych z problemami krążeniowymi, po zabiegach i operacjach, w czasie rekonwalescencji, czy ze zwyrodnieniami stawów. Na specjalne zamówienie, możemy zastosować materac z wypełnieniem ortopedycznym, który pozwoli zwierzęciu na długie podróżowanie, bez odczuwania dyskomfortu.

Szeroki asortyment obejmuje wiele opcji kolorystycznych produktu, a także różne rodzaje transporterów, w zależności od ich umiejscowienia w aucie: na tylne siedzenie, na przednie siedzenie i te, które należy umiejscawiać w bagażniku.

Tabela rozmiarów:

Rozmiar  Wymiar zewnętrzny- szer. x głębokość x wys. Wymiar wewnętrzny- szer. x głębokość x wys.
S 58 x 50 x 49 48 x 40 x 44
S+ 58 x 64 x 49 48 x 54 x 44
M 58 x 78 x 49 48 x 68 x 44
L 58 x 105 x 49 48 x 95 x 44

*Wszystkie wymiary podane są z tolerancją +/- 3 cm